Калькулятор ознак Рейніна

Калькулятор ознак Рейніна дозволяє автоматизувати процес типування, позбавити типувальника потреби зазубрювати всі характеристики соціотипів, а також дозволяє враховувати ступінь впевненості типувальника у виявлених ним ознаках, тобто в більшій мірі опиратись на більш надійні (суб’єктивно) прояви.

Клацнувши на кнопку навпроти назви кожного соціотипу ви зможете побачити розподіл ознак, що йому притаманні. Текстові написи містять підказки, що спливатимуть при наведенні вказівника миші. А клацання по них відкриє сторінку з детальною інформацією.

Ймовірнісне типування – калькулятор дозволяє враховувати ступінь вашої впевненості у визначених ознаках. Переміщайте бігунець у бік відповідної ознаки настільки, наскільки відчуваєте впевненість. 100 – абсолютна впевненість, а 50/50 відображає відсутність будь-якої інформації стосовно переважання котрогось з варіантів для даної дихотомії. Кожне переміщення бігунця супроводжується миттєвим розрахунком ймовірностей для всіх варіантів соціотипів. Ці ймовірності відображаються як числовим значенням поряд з їх назвами, так і у виді графічної діаграми – на тлі цих назв.

Калькулятор для визначення соціонічного типу за ознаками Рейніна