ЛСІ – опис по функціях (Панченко)

Перша функція – логіка відносин. Горький – неперевершений впроваджувач абстрактно-логічних ідей з глибоким і точним їх опрацюванням.

Друга функція – вольова сенсорика дозволяє йому творити “залізні” рамки дисципліни, дотримання яких він вимагає з усією жорсткістю. Любить красу і порядок навколо себе.

Рольова функція – етика відносин – обумовлює неприборкану потребу цього типу розділяти всіх на “своїх” і “чужих”. Є друзі, а є вороги, до яких треба бути пильним. “Якщо ворог не здається – його знищують”.

Больова точка – інтуїція можливостей – змушує Горького з великою підозрою ставитися до людей, які надмірно коказують свої справжні чи уявні переваги або здатності.

Навіюваний з етики емоцій. У зв’язку з тим, що власні почуття загнані в “підпілля”, дуже вдячний людям, що демонструють феєрверк сильних, колоритних (краще з елементами трагедійності) емоцій.

Шоста функція – інтуїція часу. Будучи, як і всі сенсорики, людиною сьогоднішнього дня, з вдячністю приймає поради щодо своєчасності та несвоєчасності дій і вчинків. Потребує жорсткої регламентації термінів закінчення робіт.

Сьома функція – логіка дії. Із задоволенням покладається і довіряє різним інструкціям, циркулярами, технологіями, поки це не входить в протиріччя з його уявленнями про дисципліну і порядок, у цих випадках жорстко і різко втручається.

Восьма функція – сенсорика відчуттів. Є невибагливим в плані комфорту, їжі. Може обходитися мінімумом гедонистичних проявів.

©Панченко А.Л. “Алгоритм розвиваючого валеологічного рефреймінгу”, Алтай, 1992р.