СЛЕ – опис по функціях (Панченко)

Найсильніша функція – вольова сенсорика. До мети будь-якою ціною. Любить долати труднощі. Наполегливість, рішучість в діях і вчинках. Впевненість в своєму тілі. Залізна витримка і холоднокровність.

Друга функція – логіка відносин. Прекрасно розставляє людей по своїх місцях. Чітко і конкретно формулює вказівки. Головне для нього – не прагнення до слави, а щоб перемогу отримала справа.

Рольова функція – інтуїція можливостей проявляється в схильності до теоретизування, прогнозування, філософствування з приводу сенсу життя, перспективи та іншого.

Больова функція – етика відносин. Уникати говорити про почуття. Жукову не можна нанести більшої образи, ніж запідозрити його в наявності у нього улюбленців.

Навіюваний по інтуїції часу. Відчуває вдячність до людей, які добре орієнтуються в потоці часу, такаож тим які висувають ідеї що визначають розвиток нації в історичному часі.

Шоста функція – етика емоцій – потребує забезпечення психоемоційного фону з філософсько-ностальгічним відтінком.

Сьома функція – сенсорика відчуттів – тип невибагливий до комфорту, стоїк. Готовий переносити будь-які позбавлення, але заради великої мети.

Восьма функція – логіка дії. Дає оточуючим поради щодо ділової активності та програми дій, спрямованих на досягнення результатів.

©Панченко А.Л. “Алгоритм розвиваючого валеологічного рефреймінгу”, Алтай, 1992р.