ІЕЕ – опис по функціях (Панченко)

Сильною функцією є екстратимна інтуїція – вміння зрозуміти суть і перспективу розвитку справи. Прекрасно розбирається в здібностях людей, допомагає творчо розвинути їх. Ініціативний, дещо інтелектуально упертий.

Творча функція – інтратимна етика – робить його неперевершеним “дипломатом” в налагодженні відносин. Вміє робити приємне людям, згладжувати конфліктні ситуації.

Екстратимна сенсорика змушує його періодично у важких ситуаціях зображати з себе людину надзвичайно вольову і діяльну, все бере на себе.

Його больова точка – інтратимна логіка. Гекслі не переносить критику своєї нелогічної поведінки і непродуманих вчинків, свого невміння розібратися в складних абстрактних системах.

Навіюваний по інтратимній сенсориці, тобто з питань, пов’язаних з красою, фізичним комфортом, здоров’ям і зовнішнім виглядом своїм і партнера.

Шоста функція – екстратимна логіка. Для нього необхідно, щоб партнер подбав про виконання буденних рутинних справ, пропрацював за нього деталі, довів до кінця розпочату справу.

За сьомою функцією – інтратимна інтуїція – досить спокійно погоджується з партнером в питанняї, що стосуються своєчасності, поки це не входить в протиріччя з його перспективними ідеями.

Восьма функція – екстратимна етика – не дозволяє йому допускати нетактовність з приводу недоречності людських емоцій, робить його тактовним і ввічливим.

©Панченко А.Л. “Алгоритм розвиваючого валеологічного рефреймінгу”, Алтай, 1992р.