Відносини міражності

Це стосунки розслаблення. З «міражним» партнером приємно відпочивати чи обговорювати сторонні теми. Людина немовби розпливається, розосереджується, перетворюється на міраж. З таким партнером не виникає бажання займатися справами.

Ділове співробітництво утруднене. Зовсім незрозумілі мотиви вчинків одне одного. Те, до чого прагне партнер, здається неістотним, але таким, що заслуговує на увагу. Чекають одне від одного зовсім іншої активності. Тому один охолоджує іншого, у його ділових задумах. Таке спілкування іноді має вигляд досить смішного.

Інтроверт у цій парі намагається позбутися спроб екстраверта нав’язати свою точку зору, прагне добитися певної автономії. Екстраверт не залишає спроб зробити з інтроверта “нормальну” людину. Обидва ставляться критично до здібностей один одного.

Суперечки у цій парі, як правило, скороминущі. Партнери тягнуться одне до одного. Часом стосунки стають дуже добрими і теплими за умови: вони мало обговорюють конкретні теми, а більше роблять роботу разом. Обговорення результатів успішно завершеної роботи надихає, але за нових спроб узятися за справу знову-таки натрапляють на ті самі труднощі. Разом вони навряд чи багато чого досягають через неможливість мобілізуватись і працювати на повну силу.

© Гуленко В.В., Молодцов О.В . – “Введення в соціоніку”.