Відносини напівдоповнення

На словах партнери добре розуміють одне одного. Екстраверт іноді не слухає інтроверта, продовжуючи розвивати свою тему. Однак інтроверт не ображається на це, знаходячи можливість пристосуватися. У напівдуалів завжди багато тем для розмов, і ці розмови не втомлюють.

Напівдуали, особливо якщо ці особи протилежної статі, викликають обопільний інтерес, тягнуться одне до одного, надто коли обидва надміру раціональні чи ірраціональні. Але десь на півшляху до зближення котрийсь із них чинить таке, що різко все руйнує, відкидає їх до вихідних рубежів.

Однак партнери не ображаються одне на одного, заспокоюються і знову намагаються зблизитись, щоб знову спіткнутися на рівному, здавалося б, місці. Стороннім людям здається, що тут вирують пристрасті, розгоряється справжнє кохання.

Призначення напівдуальних стосунків — підвищувати тонус партнера, тримати його постійно у стані працездатності. Тонізуючий ефект досягається за рахунок періодичних струсів, які не дають людині повністю розслабитись, їх можна порівняти з обдаванням холодною водою після неповного пробудження. Комфорт у спілкуванні з таким партнером контрастний: то радість зближення, то нерозуміння і розчарування.

© Гуленко В.В., Молодцов О.В . – “Введення в соціоніку”.