Калькулятор базису Юнга

Даний калькулятор розрахований на людей які хочуть навчитись самостійно типувати. І перше, з чого варто починати освоєння цього процесу, – це ознайомитись з інформацією про дихотомії базису Юнга. Дослідивши інформацію про кожну з цих 4-х дихотомій, типувальник-початківець формує свою підозру про те, яка ж ознака з двох можливих варіантів кожної дихотомії притаманна йому (чи іншій людині, яку він хоче протипувати). Калькулятор дозволяє на основі цих підозр обчислити найбільш ймовірні варіанти соціотипів. Для кожної з 4-х дихотомій він має свою шкалу з бігунцем. Типувальнику потрібно перемістити бігунець в сторону тієї ознаки, яку він запідозрив. І настільки далеко, наскільки він відчуває впевненість в цій ознаці. Якщо він абсолютно впевнений, то до самого кінця – на 100. Якщо ж немає жодних міркувань з приводу певної ознаки, то залишити бігунець даної дихотомії на позиції 50/50.

Даний онлайн-калькулятор дозволяє скористатися наступними можливостями:

  • Може служити зручною підказкою для тих, хто ще не запам’ятав всіх відмінностей між соціотипами за дихотоміями базису Юнга. Клацнувши на кнопку навпроти назви кожного соціотипу ви зможете побачити розподіл ознак, що йому притаманні.
  • Текстові написи містять підказки, що спливатимуть при наведенні вказівника миші. А клацання по них відкриє сторінку з ще більш детальною інформацією.
  • Ймовірнісне типування – калькулятор дозволяє враховувати ступінь вашої впевненості у визначених ознаках. Переміщайте бігунець у бік відповідної ознаки настільки, наскільки відчуваєте впевненість. 100 – абсолютна впевненість, а 50/50 відображає відсутність будь-якої інформації стосовно переважання котрогось з варіантів для даної дихотомії. Кожне переміщення бігунця супроводжується миттєвим розрахунком ймовірностей для всіх варіантів соціотипів. Ці ймовірності відображаються як числовим значенням поряд з їх назвами, так і у виді графічної діаграми – на тлі цих назв.